Захист інтересів в адміністративних судах

У травні 2019 року, звернулась Клієнтка, яка потребувала правової допомоги.

Клієнтка і ще декілька осіб, отримали рішення органу місцевого самоврядування про затвердження Детального плану території для забудови групи гаражів.

В той самий час, третя особа, що проживає у будинку поруч із земельною ділянкою на якій повинні були будуватись гаражі, подала позов до суду, бо на її думку  рішення органу місцевого самоврядування про затвердження Детального плану території для забудови групи гаражів порушує її права.

Моя Клієнтка в цій справі була третьою особою, отож я представляв її інтереси.

Суть нашої позиції в суді зводилась до того, що рішення органу місцевого самоврядування про затвердження Детального плану території для забудови групи гаражів НЕ порушує прав та інтересів, Позивачки, а тому провадження у справі слід закрити.

29.07.2019 року Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду у справі №441/517/19, було  закрито провадження у справі.


Позивачка не погодилась із позицією суду та подала апеляцію.


21.01.2020 року Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду у справі №441/517/19,  апеляційну скаргу було залишено, а ухвалу суду першої інстнації залишено без змін.


Висновок:  не кожне рішення органу місцевого самоврядування порушує право особи, не кожна особа може оскаржити будь яке рішення органу місцевого самоврядування.


Правову допомогу у справі надавав, адвокат Цебак І.С.

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Послуги адвоката та юридичні послуги у Львові
Для замовлення консультації або послуг, перейдіть на сайт
https://advokat-lviv.net