Захист інтересів спадкоємця при прийнятті спадщини (нерухомості)

Справа є складною і важко знайти її початок, але ..

У 2016 р. звернулась особа, за захистом своїх прав, хоча судові процеси вже тривали четвертий рік.  Брат цієї особи, мав борг перед Кредитором (фіз особа), який  був стягнутий за рішенням суду, а для забезпечення рішення наклали арешт на квартиру в якій брат мав 1/2 спільної сумісної власності.

На момент звернення особи, до мене, Особа вже була власником квартири на якій був арешт (квартиру їй подарили), але Брат і мама Особи (станом на 2016 рік вже померли).

Суд визнав не дійсним договір дарування квартири та повернув сторони у  попередній стан (хоча дарувальники померли). Це рішення було без змін всі три інстанції.

У лютому 2019 року суд встановив особі (клієнту) додатковий строк для прийняття спадщини, хоча кредитор домагався в суді визнати спадщину відумерлою.

Проте оформлення спадщини при наявності арешту на майно, що є спадщиною заборонено в першу чергу треба зняти арешт із майна. Для цього можна піти судовим або позасудовим шляхом.

На той час, весна 2019 року, Клієнт отримав хорошу пропозицію від третіх осіб щодо викупу квартири, що була предметом спадщини і перебувала під арештом. З іншої сторони, кредитор виявив ініціативу щодо примирення (як не як 7 років судових справ, а коштів то не має ...), шляхом уступки 50% від суми боргу.

В наступному часі, представники сторін узгодили "дорожню карту" для виходу із правової ситуації, що склалась, підготували відповідні документи.

Із нашої сторони, нас очікувало: зняття арешту з квартири,  оформлення запису про право власності за померлими особами в реєстрі, отримання свідоцтва про прийняття спадщини Особою (клієнтом), реєстрація права власності за  Особою (клієнтом) та наступна продаж квартири третім особам, на вигідних умовах.

Правову допомогу надавав, адвокат І.Цебак
Адвокат, юрист - Іван Цебак

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Послуги адвоката та юридичні послуги у Львові
Для замовлення консультації або послуг, перейдіть на сайт
https://advokat-lviv.net