Захист Боржника по сплаті аліментів

У жовтні 2018 року звернувся громадянин за правовою допомогою, оскільки районний ДВС нарахував заборгованість по аліментах у розмірі понад  380 тис. гривень, а стягувач аліментів звернувся із заявою про відкриття кримінального провадження по ст. 164 Кримінального Кодексу України (злісне ухилення від сплати аліментів).Рішення про стягнення аліментів було винесено ще у грудні 2006 року. А кримінальна справа по ст. 164 Кримінального Кодексу України (злісне ухилення від сплати аліментів) була відкрита ще у 2017 році.

Під час надання, правової допомоги, адвокат з'ясував, доказав і переконав державного виконавця, що розмір заборгованості становить не понад 382 тис. грн., а набагато менше приблизно 150 тис. грн.. На підставі заяви адвоката, державний виконавець здійснив перерахунок суми заборгованості за аліментами і погодився із сумою 150 тис..

Щодо кримінального провадження, то після проведення слідчих дій, слідчий та прокурор на протязі понад 2 років так і не підписали підозри, боржнику по сплаті аліментів.

Справа ще не закрита, це лише проміжний результат.

Правову допомогу надає у справі, адвокат Іван Цебак.

 

 
Адвокат, юрист - Іван Цебак

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Послуги адвоката та юридичні послуги у Львові
Для замовлення консультації або послуг, перейдіть на сайт
https://advokat-lviv.net