Відшкодування збитків завданих у ДТП

У зимовий період збільшується ризик та кількість ДТП. Як правило водію страхують свою цивільно- правову відповідальність у страхових компаніях, як цього вимагає закон.
У деяких випадках водії укладають договори "каско" - страхування всіх або багатьох ризиків (крадіжки, пошкодження, тощо).
Проте після ДТП або іншого страхового випадку виникає ряд проблем із страховою компанією або особою, що завдала збитків. Варіантів розвитку подій безліч, ось найбільш типові:
- ви потрапили в ДТП, особа, що винна в ДТП застрахована, але Страхова компанія затягує у видачі коштів; що робити ?
- ви маєте повне каско, стався страховий випадок (невідомий пошкодив авто, не водій або інший ризик що застрахований), але страхова компанія затягує у виплаті коштів; що робити ?
- ви потрапили в ДТП, і вартість робіт перевищує ліміт застрахований у страховій компанії; що робити?
- в яких випадках, страхова компанія, має право стягнути з вас, кошти, які страхова компанія оплатила особі, автомобіль котрої ви пошкодили?
- як правильно укладати договори страхування із страховими компаніями, щоб на випадок ДТП або іншого страхового випадку, кошти платила страхова компанія, а не ви?
Відповідь на ці питання та конкретні дії передбачені у Цивільному кодексі Україні, законі "Про страхування", "Про обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Проте, краще не читати закони, а заручитись підтримкою досвідченого юриста.

інші статті про страхування тут
Адвокат, юрист - Іван Цебак

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Послуги адвоката та юридичні послуги у Львові
Для замовлення консультації або послуг, перейдіть на сайт
https://advokat-lviv.net