Страхове відшкодування, якщо винуватець ДТП без страховки.

У вересні 2015 року відбулось ДТП за участю автобуса та вантажівка "Камаз". Постраждав пасажир автобусу, в майбутньому МСЕК зробить висновок про другу групу інвалідності.

Після ДТП виявилось, що водій вантажівки "Камаз" не має страхового полісу про страхування цивільно правової відповідальності на випадок ДТП. За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження по ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Через деякий час проведуть експертизу, і зроблять висновок, що вистріл лівого колеса вантажівки спричинив ДТП, а тому за відсутності вини водія Камазу, кримінальне провадження закриють. Слідчий суддя, розглянувши скаргу на постанову про закриття кримінального провадження, відмовить у її скасуванні (погодиться із прокурором і залишить кримінальне провадження закритим).

Було подано заяву на страхове відшкодування до МТСБУ, яке після отримання постанови про закриття кримінального провадження прийме попереднє (усне) рішення не виплачувати страхове відшкодування.

Проте довгі, складні переговори переконали посадових осіб МТСБУ змінити свої попереднє усне рішення в користь постраждалого.

03.10.2016 року було прийнято остаточне рішення МТСБУ яким вирішили виплатити страхове відшкодування у розмірі 43 000,00 гривень.

05.10.2016 року страхове відшкодування у розмірі 43 000,00 гривень постраждалий отримав на картковий рахунок.

Юридичну допомогу надавав, юрист Іван Цебак

 
Адвокат, юрист - Іван Цебак

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Послуги адвоката та юридичні послуги у Львові
Для замовлення консультації або послуг, перейдіть на сайт
https://advokat-lviv.net