Апеляція: Захист інтересів у суді перед Рівненською митницею ДФС

Наприкінці  2018 року громадянка України придбала автомобіль у Німеччині і привезла в Україну. Митниця ДФС не погодилась із за декларованою вартістю автомобіля і донарахувала  митних платежів на суму понад 37 000,00 гривень.Громадянка вирішила відстоювати свої права у суді. В адміністративному суді  було подано позов про скасування Рішення про коригування митної вартості товарів та Картку відмови в прийнятті митної декларації.

29.05.2019 року у справі № 460/713/19 окружний адміністративний суд своїм рішенням задовольнив позов, скасував  Рішення про коригування митної вартості товарів та Картку відмови в прийнятті митної декларації.

У червні 2019 року, Митниця ДФС не погодилась із рішенням суду і подала апеляційну скаргу до Восьмого апеляційного адміністративного суду. 19.09.2019р. Постановою 8 ААС, апеляційна скарга митниці ДФС була відхилена, а рішення окружного адміністративного суду залишено без змін.

Від так, держава в особі Державного казначейства України зобов’язана повернути громадянці переплату митних платежів у розмірі понад 37 000,00 гривень.

Правову допомогу у справі надавав адвокат І.Цебак.
Адвокат, юрист - Іван Цебак

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Послуги адвоката та юридичні послуги у Львові
Для замовлення консультації або послуг, перейдіть на сайт
https://advokat-lviv.net