Апеляція: Припинення іпотеки за рішенням суду

Фізична особа отримала кредит та забезпечила його іпотекою своєї квартири. У 2017р. особа виплатила кредит, але банк вважав по іншому, і тому звернувся до суду для стягнення боргу по кредиту.

Суд першої та апеляційної інстанції встановили, що дійсно фізична особа повністю та належним чином погасила кредит. Банк після цього продав право вимоги за кредитом (який як суд встановив повністю погашений) фінансовій компанії (розуміємо що це колектори).

На заяву фізичної особи до банку і до фінансової компанії про надання довідки про повне погашення кредиту для зняття іпотеки, таку довідку відмовились давати.

Фізична особа звернулась до суду для припинення іпотеки та зняття заборони на відчуження квартири. 19.07.2018р. у справі 466/1336/18 суд першої інстанції повністю задовольнив позовні вимоги. повний текст рішення є в реєстрі.

З цим рішенням не погодився Іпотекодавець (фінансова компанія - читай колектори) і подали апеляційну скаргу.   29.01.2019 р. апеляційний суд розглянув справу  466/1336/18 в апеляційному провадженні та відхилив апеляцію колекторів, а рішення суду першої інстанції залишив без змін. Тобто, за рішенням судів першої та апеляційної інстанції, іпотеку на квартиру припинено, знято заборону на відчуження квартири.  Клієнт має можливість вільно розпоряджатись квартирою.

Над справою працював, адвокат Іван Цебак.
Адвокат, юрист - Іван Цебак

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Послуги адвоката та юридичні послуги у Львові
Для замовлення консультації або послуг, перейдіть на сайт
https://advokat-lviv.net