Антикорупційна програма

27 квітня 2015 року вступив в дію закон України "Про запобігання корупції", на підставі цього закону та інших законів, юридичні особи приватного права (приватні фірми) мають право розробляти та запроваджувати в дію Антикорупційні програми, а в деяких випадкахзобов`язані.

Більше детально про зміни законодавства про боротьбу із корупцією читайте тут

Законодавство про запобігання корупції  поширюється на всі юридичні особи не залежно від форми власності (приватна, державна чи комунальна ).  Посадові особи, що мають розпорядчі,  організаційні функції (для прикладу такі особи це не лише директор та бухгалтер,  а й керівник відділу,  який має повноваження приймати рішення щодо закупки або продажу товару, тощо), можуть притягувати до відповідальності за корупційне діяння.  З огляду цього закону та можливості корупції,  юридичні особи повинні мати антикорупційного політику (деталі нижче).

З огляду на такі зміни з моменту введення в дію нового антикорупційного закону (тобто з 27 квітня 2015 р.) компанії (юридичні особи), що беруть участь у тендерах, зобов`язані  створити свої внутрішні процедури, політики, інструкції, типові документи у сфері Антикорпційної політики.


Детальніше про компанії (юридичні особи), які мають мати Антикорупційну програму читайте тут

Закон України "Про запобігання корупції" передбачив можливі розділи Антикорупційної програми, переглянути зміст, тут

ЮБ "І.Цебака" розробило Типову Антикорупційну програму. Її можна замовити за посиланням  

Вартість становить 1 000,00 гривень. Гарантуємо відповідність положень цієї програми вимогам законодавства. Висилаємо по пошті, готову до друку і підпису.

Додатково пропонуємо:

  1. зміни до трудових договорів щодо положень Антикорупційної програми,  1. зміни до Правил внутрішнього трудового розпорядку щодо положень Антикорупційної програми,  1. додаткові пункти (угоди) до цивільно - правових договорів із третіми особами щодо положень Антикорупційної програми,  1. розробка журналу (листка) ознайомлення із положеннями Антикорупційної програми,  1. розробка проекту наказу про затвердження Антикорупційної програми, та наказу про затвердження Уповноваженого із питань боротьби із корупцією.


 

Вартість послуг договірна.

додаткова на цю тему стаття 

ЮБ "І. Цебака"
Адвокат, юрист - Іван Цебак

Адвокат, юрист - Іван Цебак

Послуги адвоката та юридичні послуги у Львові
Для замовлення консультації або послуг, перейдіть на сайт
https://advokat-lviv.net